Засідання педагогічної ради

Згідно річного плану роботи 20 жовтня 2021 року в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради було проведено засідання педагогічної ради школи на тему «Про роль навчальних предметів у майбутньому житті учня (проблеми формування мотивації)».

У головній доповіді, з якою виступив заступник директора з навчальної роботи, було доведено актуальність вищеозначеної проблеми, визначено рівень усвідомлення учасниками педагогічного процесу (для себе, для іншого, для учня, для колективу) цілей і завдань предметного навчання, обговорено шляхи щодо реалізації задачі формування майбутнього випускника спеціальної школи як компетентної особистості, здатної до самореалізації та повноцінної участі в суспільному житті. Задано основний вектор для роботи, сформовані ініціативні творчі групи і педагогічна рада перетворилася на міні-майданчик педагогічних ідей від освітян закладу.

В атмосфері піднесеного настрою та позитивних емоцій усі присутні змогли поділитися новими концепціями, відкриттями та враженнями, в яких гармонійно співіснували сучасні інтерактивні інноваційні технології та багаторічний досвід.

Опубліковано 20 Жов 2021 в 17:33. Рубрика: Новини.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.