Перемога у конкурсі «Соціальна аФішка 2020 «Безпечна електрика у моєму житті»

Восени 2020 року вихованці Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради взяли участь у традиційному конкурсі від АТ «Харківобленерго», який цього року має назву «Соціальна аФішка 2020 «Безпечна електрика у моєму житті». Діти представили свої роботи у вигляді малюнків, виконаних власноруч та виготовлених за допомогою комп’ютерної графіки за чотирма номінаціями: “Безпечне селфі або життя дорожче за фото”, “Правила безпечного користування електрикою у побуті”, “Правила безпечного поводження поблизу енергооб’єктів на вулиці”, “Енергетика: погляд у майбутнє”.

Кожного року творчі роботи учнів КЗ «ХСШ № 5» ХОР займають переможні позиції у конкурсах від АТ «Харківобленерго». Не стала виключенням у цьогорічна перемога учениці 5-го класу в номінації “Правила безпечного користування електрикою у побуті” – її малюнок отримав один з головних призів від організаторів конкурсу. 8 грудня 2020 року представники АТ «Харківобленерго» завітали до закладу освіти і особисто привітали переможницю. Юна художниця отримала Диплом переможця, солодкий подарунок і головний приз конкурсу – новий смартфон.

Вітаємо нашу ученицю з перемогою і бажаємо творчих успіхів у майбутньому!

Опубліковано 08 Гру 2020 в 20:34. Рубрика: Новини.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.