Науковий пікнік

16 лютого 2021 року до Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради на науковий пікнік завітали представники науково-демонстраційного освітнього центру «ЛандауЦентр» з просвітницьким проєктом Мандрівна наука та освітнім україно-британським проєктом e-bug Ukraine.

Мета заходу – у незвичайний спосіб зацікавити дітей будь-якого віку фізикою, математикою й природничими науками. Серед представлених наукових цікавинок, які особливо сподобалися дітям: «Криві дзеркала», «Цікава естакада», «Я малюю, дивлячись у дзеркало», «Стілець йога», «Піраміда з м′ячиків», «Металеві конуси», «Сила магнітного поля», «Оптичний тунель», «Чарівний шнурок» і різноманітні логічні головоломки. Було також показано навчальне відео «Мікроби як люди», після якого малюки могли навіть погратися тими самими «Мікробами».

Усі зазначені експонати та просвітницькі локації продемонстрували, що наука може бути зрозумілою і доступною, а головне – цікавою і перспективною. І наші діти впевнилися, що це дійсно так!

Опубліковано 16 Лют 2021 в 12:22. Рубрика: Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.

Коментарі закриті.