Ігрова програма «Абетка ввічливості»

15.02.2021 в рамках проведення атестації педагогічних працівників вихователем вищої категорії було проведено відкритий захід: «Ігрова програма «Абетка ввічливості» для учнів 3-х класів. Під час заходу діти поповнювали свої знання про слова привітання, прощання, подяки, побажання. Прийняли участь в конкурсі «Казкознавців», де добро перемагає  зло. Побували в країні «Мультляндії», в котрій допомогли Незнайкові здобути почуття відповідальності за свої вчинки; Буратіно – успішно склав  іспит з питань хороших манер; а  знайомство  з порадами Шопокляк,  закінчилося  одностайним рішенням, що виконувати їх не потрібно.

Діти мали  можливість відчути «чарівну» силу слів ввічливості,  доброти, делікатності, чуйності; розвивали культуру поведінки, культуру мовлення; формували уявлення і потребу у доброзичливому спілкуванні з оточуючими.

Опубліковано 15 Лют 2021 в 12:13. Рубрика: Новини.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.