День матері

День Матері в Україні відзначається в другу неділю травня. Неможливо посперечатися з тим, що це свято — свято вічності. З покоління в покоління для кожного мама — найголовніша людина в житті. Скільки б гарних, добрих слів ми не говорили нашим мамам, скільки б приводів для цього не придумали, зайвими вони не будуть ніколи.

До Дня Матері у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради  у 1-му класі вчитель провела урок, протягом якого, особливо красиво і незабутньо учні дарували своїм мамам добрі слова вдячності та своєї любові, усмішки, створювали серце з компліментів, малювали портрети мам, і звичайно подарунок для мами, але найемоційніший, неочікуваним для учнів було побачити свою маму на уроці, під час перегляду презентаціі.

Цей урок залишив приємні та незабутні враження.

Опубліковано 12 Тра 2021 в 19:03. Рубрика: Новини.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.