Зустріч на стадіоні «Металліст»

20 березня 2018 року на стадіоні «Металліст» для дітей-сиріт, вихованців закладів освіти інтернатного типу і юних футболістів, які займаються футболом у спортивних школах області, відбулася акція від Харківської обласної державної адміністрації. У акції взяли участь і учні нашого навчально-виховного закладу.

Під час цього заходу відбулася зустріч дітей зі справжніми зірками українського футболу, збірною футбольною командою України, яка готувалася до відкритого тренування. На зустрічі також були присутні  керівник Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична та головний тренер національної збірної Андрій Шевченко. Вони подарували дітям м’ячі з пам’ятними підписами футболістів і сфотографувалися у спільній фотосесії.

Опубліковано 20 Бер 2018 в 12:45. Рубрика: Новини.