Захоплюючий дослідницький експеримент

В рамках Всеукраїнського екологічного форуму для школярів, у якому наш навчальний заклад бере активну участь, триває дослідницький проект «Дослідження забруднення водоймищ Олексіївського масиву міста Харкова».

З метою допомогти нашим учням у проведенні вимірювання забруднення, 19  листопада до НВК завітали координатори проекту з кафедри хімічної техніки та промислової екології НТУ «Харківський політехнічний інститут» . Під час зустрічі з нашими вихованцями старшої та середньої школи візитери провели захоплюючий дослідницький експеримент «Твій день», що показав рівень забрудненості різних взірців води, взятих зі знайомих нашим учням річок, водосховищ.

Завдяки експерименту діти змогли об’єктивно оцінити водну екологічну ситуацію району й міста та краще зрозуміли принципи хімічних реакцій. Ця зустріч сподобалася нашим учням і залишила приємні враження, а цікаві висновки й спостереження допоможуть їм у подальшому вивченні хімії.

Опубліковано 19 Лис 2018 в 16:41. Рубрика: Новини.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.