Учні НВК – юні мовознавці

Четвертого жовтня в КЗ «ХС НВК» ХОР відбувся І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед навчальних закладів інтернатного типу, в якому взяли участь наші учні середньої та старшої школи.

Цьогорічні завдання олімпіади були підготовані вчителями-словесниками   з більш творчим спрямуванням, ніж у минулих роках, і вимагали складання  твору, складних речень за схемами, висловлення власної думки стосовно тих чи інших явищ у мові. Не зважаючи на певні складнощі зі зв’язним мовленням, що закономірно виникали у наших дітей, учневі десятого класу Губі Кирилу та учениці дванадцятого класу Мішеніній Яні вдалося посісти почесне третє місце в олімпіаді.

Ми дуже пишаємося нашими здібними дітьми, що вже протягом багатьох років з гідністю представляють наш заклад на учнівських олімпіадах.

Бажаємо юним мовознавцям нових успіхів у ІІ етапі учнівських олімпіад з української мови та літератури!

Опубліковано 10 Жов 2018 в 16:42. Рубрика: Новини.