Умови прийому дітей

Адміністрація Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради об’являє набір учнів на 2017/2018 навчальний рік у підготовчий – 12 класи.

До НВК приймаються діти, які мають порушення слуху і мови. До дошкільної групи приймаються діти з 2 років, до підготовчого класу — з 6 років. Допускається перевищення віку на 1-2 роки. У НВК за наявністю контингенту можуть відкриватися класи для глухих, слабочуючих дітей, для дітей з важкими вадами мови.

Не підлягають направленню до НВК даного типу:

• діти, які не пересуваються без сторонньої допомоги, потребують індивідуального догляду;
  • діти, які страждають частими епілептичними припадками;
  • з психопатоподібними розладами;
  • з вадами слуху в поєднанні з тяжкою, глибокою розумовою відсталістю;
  • з тяжкими порушеннями мовлення на фоні нормального слуху (алалія, афазія та ін.);
  • діти, які страждають стійким енурезом і енкопрезом унаслідок органічного ураження центральної нервової системи.

Зарахування учнів до НВК та дітей дошкільного віку проводиться протягом року наказом директора на підставі таких документів:

• направлення Головного управління;
  • заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
  • копії свідоцтва про народження дитини;
  • висновку обласної психолого-медико-педагогічної консультації;
  • особової справи ( витягу з особової справи ) та документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які зараховуються до підготовчого, першого класів);
  • індивідуальної програми реабілітації інваліда (для дитини-інваліда);
  • довідок про стан здоров’я дитини: «Медична картка дитини»(ф№026/0); витяг з «Історії розвитку дитини» (ф№112/0) з даними про результати аналізів (загальний аналіз крові та сечі, мазок із зіва на дифтерію, аналізу калу на дезгрупу); копія «Карти профілактичних щеплень» (ф№063/0); довідки закладу охорони здоров’я про те, що дитина не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.

Усі діти з недорозвиненням мовлення повинні мати висновок сурдопедагога.

Для зарахування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, окрім зазначених, подаються документи, передбачені Порядком провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини.

Документи, необхідні для зарахування дитини до НВК, подаються особисто батьками або особами, які їх замінюють.

Опубліковано 13 Фев 2012 в 21:36. Рубрика: all, Слайдер.
Коментарі і пінг поки що закриті.