Рідна школа кличе всіх!!!

День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. День   знань – це справжнє  свято мудрості, доброти і людяності.

Сьогодні , 03.09.2018 року, в закладі це свято відбулося зовсім по-новому. На ранкове коло школярі завітали разом з батьками. На святі були присутні наші друзі –  батьки, випускники минулих років, радниця губернатора Харківської області Резван Світлана, представники Служби безпеки України у Харківській області, представники університету Цивільного захисту України,  представники ротарі клубу «Перша столиця», духовний наставник – отець Андрій Несвітайло.

Свято було дуже яскраве, насичене емоційністю та дружньою атмосферою. Лунали жестові пісні від  наших  вихованців-переможців фестивалів. Гості привітали усіх присутніх та побажали   нових успіхів і здійснення мрій.  Від   представників ротарі клубу   «Перша столиця»  кожен першокласник  отримав святкові подарунки – розвиваючі ігри. Традиційно, отець Андрій благословив  дітлахів на відмінне навчання.

Свято вразило усіх присутніх – було незвичайним!

Зі святом, дорогі друзі!

Опубліковано 03 Вер 2018 в 18:18. Рубрика: Новини.