Новорічне свято у старшій школі

28 грудня 2017 року в навчально-виховному комплексі відзначили Новий рік учні старших класів. Свято пройшло в атмосфері новорічних жартів, веселощів, танців та жестових пісень. Запам’яталися такі концертні номери: жестові пісні «Новий рік» (виконавці: Яцюк Ганна – 12 кл., Вершкова Олена – 11 кл.) і « З Новим роком» (виконавець Чарушин Володимир – 8 кл.), сценка «У лікарні» у виконанні дівчат з 11-го класу, танок-модерн «Подушки» (учні 5,6,7-го класів), гумористично-хореографічна композиція «Шоу-балет «Лебедине озеро» (учні 12 класу), цирковий етюд і фокуси від учня 11-го кл. Дмитренка Євгена. Під пильним наглядом Діда Мороза і Снігуроньки символ 2017 року, невгамовний Червоний Півень, тихо-мирно передав свої «повноваження» новому символу наступного 2018 року – Жовтому Земляному Собаці. Закінчилося свято щирими новорічними побажаннями щастя, мира і любові у жестовій пісні «І знову Новий рік». Виконали її Шаталова Марія – 9 кл, Мішеніна Яна – 11 кл.

Позитивними враженнями від концерту поділилися почесні гості свята – представники студентського комітету  Харківського інституту банківської справи УБС НБУ. Вони, як і інші присутні на вечері, були у захваті від надзвичайно талановитих, щирих на радість і впевненість у щасливе майбутнє вихованців  НВК.

Дякуємо всім за гарне свято! Молодці!

Опубліковано 28 Гру 2017 в 13:58. Рубрика: Новини.