Новини

Інклюзивне новорічне свято у дошкільному підрозділі

21 грудня 2018 року у дошкільному підрозділі були проведені два інклюзивні новорічні свята за участі дітей з порушеннями слухової функції та вихованців логопедичних груп. Яскраво прикрашена зала зустріла малюків у святковому вбранні. Дітлахи молодших і середніх груп виконали неймовірні танці «Сніжинки» і «Годинники», заспівали голосами та жестовою мово пісню і весело всі разом прикрашали новорічні ялинки. Вихованці старшої групи для дітей з порушеннями слухової функції та різновікової логопедичної групи (5-6 р.ж.) подарували батькам і гостям свята яскраві танці мандаринок та цукерок. А хлопчики з обох груп перетворилися на смачні «чупа-чупси». Вірші та пісні у спільному виконанні дітлахів не залишили байдужими нікого. І, звичайно, не обійшлось без подарунків від веселого Дідуся Мороза і чарівної Снігуроньки.

Граємо, співаємо, танцюємо і радіємо життю разом!

Інклюзивний майстер-клас з мистецтва орігамі

20 грудня 2018 року у дошкільному підрозділі та початковій школі будо проведено інклюзивний майстер клас з мистецтва орігамі за участі дітей з порушеннями слухової функції і вихованців логопедичних груп. Діти із задоволенням виготовили безліч яскравих новорічних поробок з кольорового паперу: ялинка, зимовий будиночок, лист, куди можна покласти новорічне бажання.

Дякуємо за унікальну можливість створити прекрасне власноруч і за щирі емоції дітлахів!

122-а річниця з дня заснування навчального закладу

26 листопада 2018 року відбувся святковий концерт до дня 122-ої річниці заснування нашого навчального закладу. У заході брали участь і наші маленькі вихованці, а також випускниці школи, а зараз – вже досвідчені вихователі дошкільних груп.  Під час святкового концерту педагогам дошкільного підрозділу були вручені грамоти за високі результати у справі навчання та виховання дітей з вадами слуху.

Обмін досвідом з використання ЛЕГО-конструювання в навчально-виховному процесі

23 листопада 2018року педагоги дошкільного підрозділу відвідали  НВК №2, де пройшов обмін досвідом щодо використання ЛЕГО-конструювання в навчально-виховному процесі з дітьми з особливими освітніми потребами. Цей заклад радо поділився власним досвідом та ідеями щодо навчання через чарівний світ LEGO. Педагогами закладу були проведені: підгрупове заняття «Гарні човники», дефектологічне індивідуальне корекційне заняття «Дорога до фруктового саду», індивідуальне логопедичне заняття з елементами LEGO- конструювання та біонергопластики «Дитячий майданчик».

Дякуємо за теплу зустріч і за чудовий майстер-клас!

Заняття з розвитку мовлення у молодшій групі дошкільного підрозділу

19 листопада 2018 року у молодшій групі дошкільного підрозділу проведене заняття з розвитку мовлення на тему «Осінній одяг». Під час заняття були удосконалені знання дітей про назви сезонного одягу, його особливості, проведена дидактична гра «Одягни ляльку на прогулянку».

Комплексне заняття у групі раннього віку

5 листопада 2018 року у групі раннього віку було проведене комплексне заняття з образотворчого мистецтва та розвитку мовлення за темою «Чарівні квіти». Н занятті малюки ознайомились з назвами основних кольорів, мали можливість потримати в руках чарівну квітку, а потім намалювати і зліпити її. Дітлахам дуже сподобалось працювати з пластиліном і потім із гордістю показати батькам свої роботи.

Засідання методичного об’єднання педагогів дошкільного підрозділу

31 жовтня 2018 року у дошкільному підрозділі було проведене планове засідання педагогів методичного об’єднання за темою: «Практичне застосування педагогічних технологій для розвитку навчальних та творчих здібностей вихованців з особливими потребами».  Вихователь логопедичної групи Панченко Тетяна Вікторівна розповіла і практично продемонструвала методи розвитку творчих здібностей за допомогою елементів «пісочної терапії» на заняттях для дітей з особливими освітніми потребами. Педагоги дошкільного підрозділу дуже зацікавились даною темою. Дякуємо Тетяні Вікторівні за інноваційний та дуже корисний матеріал.

Свято «Золота осінь» у дошкільному підрозділі

25 жовтня у дошкільних групах відбулось свято «Золотої осені». Різнокольорові барви осені завітали на наше свято. Яскраво одягнені малюки у кольори осіннього листя, повітряні кулі, чарівна музика нікого не залишили байдужими. Діти подарували батькам танок з парасольками та ніжний танок з листочками. І, як завжди на наших святах, малюки не залишились без подарунків від адміністрації закладу.

Бажаємо нашим дітлахам міцного здоров’я і гарного сонячного настрою завжди, навіть якщо погода за віконечком не тішить теплом!

Чарівниця осінь у логопедичній групі

23.10.2018 в логопедичній різновіковій групі «Чомусики» відбулось свято «Чарівниця осінь». Малеча була зачарована святково прикрашеною залою. На святі діти виконали запальні танці, заспівали пісні, розповідали вірші про дари осені, позмагалися у грі «Хто швидше збере врожай». Також дітлахи виступили у ролі українських музик, які на музичних інструментах заграли народні пісні. Наприкінці свята всі діти отримали подарунки від щедрої золотої осені.

Із нетерпінням чекаємо нових свят!

Свято «Як осінь фарби шукала» у різновіковій логопедичній групі

25 жовтня було проведено свято у різновіковій логопедичній групі. Діти допомагали Осені знайти чарівні фарби. Вихованці заспівали для неї пісні, виконали танок «Краплинок». Разом з Осінню перестрибували чарівні калюжі і складали різнобарвні листочки з конструктору ЛЕГО. Закінчилось свято осіннім флешмобом. Наприкінці свята дітлахи отримали подарунки від адміністрації закладу та від чарівної Осені.

Візит студентів ХНПУ ім. Г. С. Сковороди до дошкільного підрозділу

28 жовтня 2018 року до дошкільному підрозділу нашого закладу завітали студенти природничого факультету Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди. Вчитель-дефектолог Деренько Тетяна Володимирівна розповіла гостям про специфіку роботи з дітьми дошкільного віку з порушеннями слухової функції, показала фрагмент заняття. Студенти із задоволенням поспілкувались з нашими вихованцями і пообіцяли завітати знову. Із нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

Виставка «Осінь золота» у дитячому садку

На цьому тижні у дошкільному підрозділі пройшла виставка дитячих робіт «Осінь золота». Наші творчі дітлахи  разом з вихователями  та батьками створили чудові малюнки, поробки з природного матеріалу, казкові будиночки та тварини вразили усіх.

Дякуємо батькам та участь та творчість і чекаємо на нові роботи.

Нагородження учасників конкурсу «Кращій вихователь Харківщини»

3 жовтня у залі  ХНАТОБ відбувся святковий концерт, присвячений до дня працівника освіти. Під час цього заходу вихователь дошкільного підрозділу нашого закладу Панченко Тетяна Вікторівна отримала нагороду за почесне друге місце у обласному конкурсі «Кращій вихователь Харківщини».

Вітаємо Тетяну Вікторівну і бажаємо нових перемог!

Візит представників КНР до «Харківського спеціального НВК»

27 вересня 2018 року до «Харківського спеціального НВК» завітали представники КНР. Старша група дошкільного підрозділу підготувала для гостей цікаве заняття з використанням ЛЕГО-технологій. Була проведена фоноритміка з використанням методики «Шість цеглинок», а також фрагмент комплексного заняття з розвитку мовлення та формування елементарних математичних уявлень з елементами конструювання. Наші діти вразили гостей своїми уміннями та дитячою безпосередністю.

Дякуємо за увагу у дуже раді бачити гостей знову!

День Дошкілля та Міжнародний тиждень глухих у дошкільному підрозділі

25 вересня 2018 року у дошкільному підрозділі навчально-виховного комплексу відбулось інклюзивне свято, присвячене Дню Дошкілля та Міжнародному тижню глухих, а також Міжнародному дню жестових мов (23 вересня). На святі були присутні вихованці с порушеннями слухової функції, а також запрошені діти з логопедичних груп. Дітлахи дуже весело провели час разом, спільні ігри, танці, запальний флешмоб не залишили байдужими нікого. Кожен мав змогу показати свої вміння і таланти, навчитись взаємодіяти з однолітками.

Наприкінці заходу всі дітлахи вивчили жест «Дякую усім!» і подякували один одному за незабутні емоції від спільної діяльності та спілкування. І, звичайно, не обійшлось без подарунків для малят від адміністрації навчально-виховного закладу.

Вітаємо усіх з Днем Дошкілля і бажаємо щастя, міцного здоров’я і великого кола друзів поруч!

 Елементи  оздоровчої гімнастики на заняттях з фізичного виховання у середній групі

У дошкільній групі середнього віку вихователем Анною Валеріївною Нестеренко проводяться  заняття з фізичної культури з використання елементів оздоровчої гімнастики.

Оздоровча гімнастика — це комплекс вправ, який сприяє фізичному і психічному розвитку дитини. Основна мета таких занять — зміцнити здоров’я та навчити дитину уважно та усвідомлено ставитися до всіх проявів свого організму. Оздоровча гімнастика допомагає розвивати координацію рухів, фізичну витривалість, гнучкість і силу, формувати  правильну поставу.

Початок  2018/2019 навчального року у дошкільному підрозділі

Вітаємо наших вихованців та їх батьків з початком нового навчального року! Бажаємо нашим малюкам міцного здоров’я і гарного настрою. А ми, зі свого боку, зробимо все, щоб перебування у нашому дитячому садочку для діточок було радісним, веселим і пізнавальним!

На цьому тижні у молодшій групі вчителем – дефектологом Доценко В.О. було проведено заняття з розвитку мовлення на тему «Будьмо знайомі». На занятті були сформовані  поняття «хлопчик»-«дівчинка», закріплені імена дітей групи, проведені вправи на розвиток мовного дихання, фоноритміка. Цікава дидактична гра  «Знайти будиночок для літери» дозволила закріпити знання дактильної абетки.