Наші досягнення

Участь у легкоатлетичних змаганнях

27 травня 2017 року учні навчального-виховного комплексу взяли участь у легкоатлетичних змаганнях «Єдина країна – рівні можливості». В забігу на дистанції 500 метрів перемогу отримала Стрижкова Софія, учениця 6-го класу. На дистанції 1000 метрів перемогу отримав Чарушин Володимир, учень 7-го класу. На дистанції 2000 метрів отримав 1 місце  Гутор Артем, учень 9-го класу, 2 місце – Парфьонов Давид, учень 10-го класу, 3 місце – Плотніков Микита, учень 11 класу.

У рамках цього заходу вихованці НВК взяли участь у спортивних іграх та змаганнях, спостерігали із зацікавленістю за виступами ілюзіоніста та шоу мильних кульок, мали можливість бути учасниками фотосесії. Свої емоції учасники цього заходу виразили у колективних малюнках.

Дякуємо організаторам заходу та пишаємося своїми вихованцями!

Переможці Спартакіади «Повір у себе»

З 13.05 по 18.05.17 р. у місті Миколаєві відбулась  XXIV  Всеукраїнська   Спартакіада «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей з особливими потребами. У змаганнях брали  участь учні Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради:

• Матвієвська Юлія, учениця 8-го класу, яка виборола золоті медалі  у стрибках у довжину з розбігу (5,08), біг на дистанції 100 метрів (12,7), 200 метрів (26,8). Результат Матвієвської Юлії – це рекорд Спартакіади у цих видах змагань.
  • Чарушин Володимир, учень 7-го класу, який виборов золоті медалі у стрибках у довжину з розбігу (5,21), біг на дистанції 400 метрів (1,014), 1500 метрів (6,085). Чарушин Володимир встановив рекорд Спартакіади на дистанції 400 метрів.
  • Хлус Микита, учень 6-го класу, який виборов срібну та бронзову медалі  у стрибках у довжину з розбігу (4,09), біг на дистанції 60 метрів (8,9).

– Стрижкова Софія, учениця 5-го класу,  яка виборола золоті медалі  у змаганнях з бігу на дистанції 60 метрів (8,5), 200 метрів (29,5). Стрижкова Софія встановила  рекорд Спартакіади  на дистанції 60 метрів.

За результатами цих змагань Матвієвська Юлія та Чарушин Володимир відібрані до збірної України для участі у Чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед людей з особливими потребами.

Пишаємося нашими спортсменами! Бажаємо їм  подальших успіхів та перемог!

Нагородження переможців конкурсу «Кришталева сова – 2017»

У лютому цього року у навчально-виховному комплексі традиційно відбувся Всеукраїнський учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2017».

Наші учні активно взяли участь у конкурсі, максимально розкривши свій інтелектуальний і творчий потенціал при виконанні завдань. Нещодавно стали відомі результати конкурсу і на адресу школи з м. Києва від Всеукраїнської Спілки викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти надійшли сертифікати й дипломи переможців.

Нагородження переможців відбулося 25 квітня 2017 року. Ними стали:

І місцеМатвієвська Аліна (3 кл.), Яременко Стелла (3 кл.), Борщ Артем (4 кл.) і Садовничий Денис (4 кл.) у номінації «Я у світі»,

ІІ місцеГутор Артем (9 кл.) у номінації «Художня література»,

Свириденко Софія (9 кл.) у номінації «Художня література»,

ІІІ місцеВалеєв Дмитро (5 кл.) у номінації «Історія»,

Кривуля Олена (10 кл.) у номінації «Основи правознавства»,

Клявіна Аліна  (10 кл.) у номінації «Основи правознавства»,

сертифікат учасника отримала Стрижкова Софія (4 кл.) у номінації «Історія».

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо нових досягнень!

15 лютого 2017 року відбувся І (шкільний) етап Всеукраїнського конкурсу «Ерудит» серед учнів 12-х класів навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування для дітей глухих та зі зниженим слухом у Харківській області. Цей щорічний конкурс проводився у стінах Комунального закладу «Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 6» Харківської обласної ради.

Призерами стали: Мордасов Олександр – Диплом ІІ ступеня, Пономарьов Олексій, Шепель Денис –Дипломи ІІІ ступеня.

20 січня 2017 року в приміщенні КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбулося ІІ Обласне свято-фестиваль «Щедрий вечір», у якому взяли участь вихованці нашого навчально-виховного комплексу.

Музично-хореографічна композиція «Забавлянки» у їх виконанні зайняла 3-те місце за номінацією «Обрядова дія». Професійне журі гідно оцінило рівень виконавської майстерності, емоційність виступу, сценічну культуру та естетику зовнішнього вигляду театру костюма «Аліса» з КЗ «ХС НВК» ХОР.

Учень 6-го класу Стадник Федір був нагороджений дипломом переможця фотоконкурсу «Енергетика у фокусі об’єктива – 2016» за ІІІ місце у номінації «Енергетика: минуле, теперішнє, майбутнє».

V Відкритий фестиваль-конкурс «Повір у себе, відроди дерево життя! Єдина Україна — це моя сім’я!»

3 жовтня 2016 року – участь вихованців у V Відкритому фестивалі-конкурсі  «Повір у себе, відроди дерево життя! Єдина Україна — це моя сім’я!», у номінації «Театр та оригінальний жанр».

Стали переможцями та отримали Дипломи і  кубки фестивалю:

І місцеШаталова Марія (керівник Чернікова Діана),

ІІ місцеЧарушин Володимир (керівник Сільченко Тетяна),

І місцеТеатр костюму «Аліса» (керівник Моісеєва-Літовченко Л.А.).

Гран-прі конкурсу і головний кубок фестивалю за рішенням журі, було присуджено кращому колективу — нашому Театру костюму «Аліса» у номінації «Оригінальний жанр. Дизайнерське мистецтво».