Майстер-клас з пляжного волейболу

Пляжний волейбол (біч-волей) — популярний вид спорту, що розвинувся як самостійний з класичного волейболу. Між двома видами спорту існує багато спільного, але є і істотні відмінності в правилах і техніці гри. Пляжний волейбол, окрім традиційних для волейболістів стрибучості, хорошої реакції, сили, відчуття м’яча, вимагає особливої атлетичності  і витривалості. Важливою якістю для гравців є універсальність, адже команда в пляжному волейболі складається всього з двох гравців. З 1996 року цей вид спорту присутній в програмі змагання Олімпійських ігор.

17 жовтня 2018 року з вихованцями НВК було проведено майстер-клас з пляжного волейболу. Мета цього заходу, організованого КУ «Харківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Харківської обласної ради»: залучення дітей з особливими потребами до занять будь-якими доступними видами спорту і пропаганда здорового способу життя.  З цим завданням прекрасно справилися студенти Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту. Під керівництвом свого педагога вони показали дітям, що цей вид спорту є дуже привабливим і доступним для нечуючих дітей.

Опубліковано 17 Жов 2018 в 13:23. Рубрика: Новини.