Майстер-клас з бадмінтону

Бадмінтон – це чудовий вид спорту, який приносить массу задоволення і користі, як в якості спортивного захоплення, так і в якості професійної спортивної діяльності. Заняття бадмінтоном несуть заряд бадьорості та настрою, сприяють набуттю широкого кола рухових навичок, розвивають силу, витривалість, швидкість і швидкість мислення, позитивно впливають на загальнофізичний розвиток людини в цілому.

12 жовтня 2018 року з вихованцями НВК було проведено майстер-клас з бадмінтону. Мета цього заходу, організованого КУ «Харківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Харківської обласної ради»: залучення дітей з особливими потребами до занять будь-якими доступними видами спорту і пропаганда здорового способу життя.  З цим завданням прекрасно справилися студенти Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту. Під керівництвом свого педагога Шаршунової Т.М. вони показали дітям, що цей олімпійський вид спорту є досить цікавим, видовищним, координованим і, що найголовніше, малозатратним.

У школі створені всі належні умови для розвитку бадмінтону, тому найближчим часом планується відкриття відповідної спортивної секції. Тож вітаємо учнівську спільноту з появою нової спортивної секції на базі їх рідного закладу!

Опубліковано 12 Жов 2018 в 13:56. Рубрика: Новини.