Бібліотека ім. К.С. Станіславського

23 жовтня вихованці нашого закладу в супроводі своїх педагогів відвідали з екскурсією спеціалізовану музично-театральну бібліотеку імені К.С.Станіславського, єдину в Східному регіоні по галузях мистецтва та по проблемам культури.

Під час екскурсії наші діти довідалися про фонди та структуру бібліотеки, її історію, аудиторію відвідувачів. Унікальність закладу в тому, що він є першою в Україні бібліотекою загальнохудожнього профілю, доступною для всіх верств населення. Наші діти також мали змогу споглядати виставки народного мистецтва, живопису та фотоекспозиції, представлені у бібліотеці.

Подібні екскурсії є не просто цікавими, але й корисними для наших вихованців, адже сприяють популяризації культури та мистецтва, збагачують світогляд.

Опубліковано 23 Жов 2018 в 10:33. Рубрика: Новини.