Батькам

Scan_20151208_113544

Загальношкільні батьківські збори

11 вересня 2015 року у НВК відбулися загальношкільні батьківські збори за темою «Сімейні цінності», на яких найбільше уваги було приділено

Методам виховання дитини у родині. За допомогою слайдів, що дуже наочно та доступно (у вигляді схем, графіків, тез) демонстрували зміст питання. Батьки були ознайомлені з інформацією про необхідність забезпечення гармонійного розвитку дітей, створення сприятливої психологічної атмосфери для їх виховання у родині.

Родинам було дано багато цінних порад з досвіду психологів і педагогів, адже батьківське виховання має найбільше значення для становлення особистості дитини.

Окремими пунктами порядку денного були питання щодо безпеки дітей під час пересування містом; дій дітей та дорослих при виявлені незнайомих предметів та речовин; порядку повідомлення відповідних служб при загрозі здоров’ю та життю людини.

Рекомендації батькам учнів

1. Намагайтеся створити умови, які полегшують навчання дитини:

— побутові ( повноцінне харчування, режим, спокійний сон, затишна атмосфера, зручне місце для занять);

— емоційні ( демонструйте віру в дитину, не втрачайте надії на успіх, виявляйте терпіння, не ображайте в разі невдач);

— культурні (забезпечте дитину довідниками, словниками, посібниками, атласами, книгами зі шкільної програми; разом дивіться навчально-пізнавальні програми, обговорюйте побачене).

2. Слухайте свою дитину: нехай вона переказує те, що треба запам’ятати, перевіряйте знання за питаннями в підручнику.

3. Регулярно ознайомлюйтеся з розкладом уроків, факультативів, гуртків, додаткових занять для контролю й надання можливої допомоги.

4. Діліться з дітьми знаннями з галузі, в якій маєте успіх.

5. Пам’ятайте, що в центрі уваги батьків повинна бути не оцінка, а знання, навіть якщо ними не можна скористатися сьогодні. Тому думайте про майбутнє й пояснюйте дітям, де й коли ці знання стануть у пригоді.

6. Не залишайте без уваги вільний час дитини. Не порівнюйте її успіхи з успіхами інших.

7. Створюйте традиції й ритуали родини, які стимулюватимуть навчальну активність дітей. Використовуйте позитивний досвід ваших батьків і знайомих.

Бажаємо  успіху!